Põllukoolitus 18-19.04.2020

Tutvustus

Head liikmed,

MTÜ Eesti Seisukoerte Liit korraldab 18. ja 19. aprillil jahikoerte koolituspäevad.
Koolitus viiakse läbi kasutades lindudena nurmkanu ja lendavaid vutte ning paugu tegemiseks stardipüstolit. Ühe koera jaoks on planeeritud 1 tund.

TOIMUMISKOHT: Kase talu, Jõgevamaa
KELLAAEG: algusega kell 11:00 ja lõpuga kell 16:00
KOOLITAJA: Eili Moldau
TASU: Koolituse tasu Eesti Seisukoerte Liidu liikmetele ei ole.

Igaüks, kes osaleb, saab soovi korral teha annetuse Eesti Seisukoerte Liidu pangakontole, mida kasutatakse tulevaste sündmuste korraldamiseks.
Palume osalejal katta linnu maksumuse: nurmkana 15 eurot, vutt 3 eurot.

Arvestades Eesti Vabariigis 12. märtsil kehtestatud eriolukorda, kehtivad koolitusel viibimisele vabariigi valitsuse määrusest lähtuvad piirangud. Sellest tulenevalt on koolituskoha põllul korraga kaks inimest, koolitaja ja koeraomanik koos oma koeraga, hoides omavahel vähemalt 2 meetrist distantsi. Pealtvaatajad seekord osaleda ei saa.

Kehtivatest piirangutest tulenevalt peavad koolitusel osaleda soovijad tulema põllule/põllu äärde ükshaaval koos koeraga, täpselt kokku lepitud kellaajal.
Koolituse toimumise kuupäevadeks väljastas Eesti Keskkonnaamet Eesti Seisukoerte Liidule jahikoerte treeningute läbiviimise loa nr 1-3/20/322.

Koolitusele registreerumiseks ja osalemise kuupäeva ning aja valimiseks, palun saada oma sooviavaldus, koos enda ja koera nimega, aadressile info@estoniangundogs.ee

 
Heade soovidega,
MTÜ Eesti Seisukoerte Liit

Sünnikuupäev:

aprill 12, 2020

Client:

Themeforest

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.